گروگان سابق جمهوری تروریستی اسلامی ایران : آینده . هزاران زندانی سیاسی در ایران تاریک است.

یک پژوهشگر و استاد دانشگاه استرالیایی – بریتانیایی که به مدت ۲ سال توسط جمهوری اسلامی به گروگان گرفته شده بود ، پیامی ویدئویی خطاب به مردم ایران منتشر کرد .

  • کایلی مورگیلبرت که توسط جمهوری اسلامی به اتهام جاسوسی به ۱۰ سال زندان محکوم شده بود ، به مناسبت سالگرد آزادی خود در حساب توییتر پیامی به زبان فارسی منتشر کرد .

وی با بیان اینکه باور نمی کند که دوران ۲ سال زندان یک کابوس نبوده و واقعیت داشته است ، گفت : مردم عزیز و مهربان ایران هنوز رنج می برند ، هنوز آزاد نیستند . آینده هزاران زندانی سیاسی در ایران هنوز تاریک و تلخ است .

این گروگان سابق جمهوری اسلامی با یاد کردن از زنان زندانی سیاسی محبوس در زندانهای خامنه ای خائن ، گفت : دوستان زندانی عزیز من هیچ وقت از یادم نمی روند . در حالی که آنها هنوز داخل زندان هستند ، دل و ذهن من آنجا با آنها است .

مور گیلبرت پس از تحمل بیش از دو سال حبس در زندان اوین ، اوایل آذر ماه ۹۹ در جریان مبادله با سعید مرادی ، محمد خزایی و مسعود صداقت زاده ، عاملان بمب گذاری سال ۲۰۱۲ در بانکوک پایتخت تایلند که قصد ترور یک دیپلمات اسرائیلی در این کشور را داشتند ، آزاد شد .

سایت: https://xoragri.com/?p=3320

فەیسبووك: https://www.facebook.com/anjumanizindanian

تلگڕام:@xoragre

ئنستا: https://instagram.com/defence.of.political.prisoners

ئیمەیل:https://xoragry@gmail.com (htt